Aktuality

Vepřová pečeně z Fakultní nemocnice Olomouc patří mezi nejlepší jídla společného stravování v České republice
8. 9. 2020

Nepopulární, ale přesto velmi cennou „bramborovou“ medaili si z pražského finále soutěže Nejlepší kuchař roku 2020 ve společném stravování přivezla kuchařka Fakultní nemocnice Olomouc Zuzana Venská. Na svou bezlepkovou vepřovou pečeni s rozmarýnem, se zelím z červené řepy s pomerančovou šťávou a karamelem a bramborovým knedlíkem sice od poroty slyšela jen slova chvály, ale nakonec z toho bylo „pouhé“ čtvrté místo. „I tak jsem ráda. Zase jsem načerpala další zkušenosti a příští rok to bude určitě lepší,“ hodnotí odhodlaně Zuzana Venská finálové klání, které se uskutečnilo od 25. do 27. srpna v pražské Makro Akademii.

Přečíst
Krůtí kapsa z Fakultní nemocnice Olomouc patří mezi tři nejlepší jídla společného stravování v České republice
29. 8. 2019

Jeden ze tří nejlepších racionálních pokrmů připravovaných v provozech společného stravování v České republice můžete ochutnat ve Fakultní nemocnici Olomouc. Rozhodlo se o tom v úterý 27. srpna při finálovém vyvrcholení soutěže Nejlepší kuchař roku 2019 ve společném stravování, kterou pořádala Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Přečíst